Finał Szlachetnej Paczki

W piątek, 08.12.2017 nasza Szlachetna Paczka została przewieziona do magazynu w Kościerskim Domu Kultury, a stamtąd poprzez wolontariuszy dostarczona do wybranej przez nas rodziny.

Paczki (w ilości 26 sztuk) będą na długo stanowiły zapas żywności, środków czystości, słodyczy i przyborów szkolnych dla dzieci. Przekazaliśmy rodzinie również piętrowe łóżko, oraz potrzebne ubrania i buty.

Paczki z prezentami w postaci kosmetyków i zabawek dla dzieci trafią pod choinkę i zostaną rozpakowane dopiero w Wigilię Bożego Narodzenia.

W tym roku udało nam się dzięki pomocy sponsorów zapewnić wszystkie potrzeby rodziny, łącznie z opałem na zimę w postaci tony węgla.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do skompletowania „naszej” Szlachetnej Paczki.

Dzięki za pomoc materialną, poświęcony czas i wszelkie przejawy życzliwości, zrozumienia i otwartości na potrzeby ludzi z bliskiego sąsiedztwa.

WESOŁYCH ŚWIĄT!