I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w siatkówce chłopców

30 marca 2015 r. w Pruszczu Gdańskim odbyły się Półfinały Wojewódzkie w Sitkówce chłopców. Nasza drużyna w składzie: Kacper Kachniarz, Paweł Knitter, Krystian Knopik, Kamil Laska, Paweł Cieślik, Hubert Maszka, Patryk Żywiec, Jakub Sprawka, Mikołaj Gronalewski, Krzysztof Eichmann i Dawid Knopik odniosła kolejny sukces zajmując I miejsce. W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała 2:0 reprezentację gospodarzy-Pruszcz Gdański. Kolejny pojedynek z bardziej utytułowaną drużyną z Starogardu Gdańskiego zakończył się wygraną 2:0 dla Dziemian. Ostanie spotkanie z Brusami nasi chłopcy wygrali także 2:0. Ogólna klasyfikacja przedstawia się następująco: I miejsce Dziemiany, II miejsce Starogard Gdański, III miejsce Brusy i IV gospodarz imprezy Pruszcz Gdański. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia naszej drużynie w Finale Wojewódzkim 29 kwietnia w Lęborku.

Opiekun

Przemysław Kozłowski

 FOTOGALERIA