III miejsce w piłce nożnej 6 osobowej

Dnia 27.04.2015 roku na boiskach sportowych w Karsinie i Wielu zostały rozegrane mistrzostwa powiatu kościerskiego w piłce nożnej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie I mecze rozgrywane były w Karsinie. W pierwszym meczu z Lipuszem wygraliśmy 5:2 w kolejnym z Liniewem zremisowaliśmy 1:1 i w ostatnim meczu w grupie z Karsinem przegraliśmy 2:0. II miejsce w grupie I zapewniło naszym chłopcom mecz o 3 miejsce. W ostatnim meczy nasi chłopcy wygrali z Grabowem 2:1 i wywalczyli 3 miejsce w całym turnieju. W składzie drużyny zagrali: Paweł Knitter – kapitan zespołu, Wiktor Stoltmann – bramkarz, Kacper Kachniarz, Krystian Knopik, Paweł Cieślik, Jakub Sprawka, Tomasz Knitter, Hubert Maszka, Wojciech Orłowski, Jakub Rolbiecki, Andrzej Datta i Dawid Knopik.

Opiekun zespołu

Przemysław Kozłowski

FOTOGALERIA