IV miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców

29 kwietnia 2015 r. w Cewicach odbył się Finał Wojewódzki w siatkówce chłopców. Nasza drużyna w składzie: Kacper Kachniarz, Paweł Knitter, Krystian Knopik, Kamil Laska, Paweł Cieślik, Hubert Maszka, Patryk Żywiec, Jakub Sprawka, Mikołaj Gronalewski, Krzysztof Eichmann, Dawid Knopik i Dawid Stoltmann odniosła kolejny sukces zajmując IV miejsce w województwie pomorskim. Mecze finału wojewódzkiego odbywały się w dwóch grupach. W grupie I znalazły się drużyny z: Malborka, Dziemian i Koczały zaś w grupie II zagrały drużyny z: Gdańska, Cewic i Tczewa. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce w grupie i walczyła z Cewicami o 3 miejsce. Pomimo wspaniałego dopingu uczniów naszej szkoły i wychowawców klas 3, pani Karoliny i pana Janusza nasi chłopcy ulegli miejscowej szkole z Cewic. Ogólna klasyfikacja przedstawia się następująco: I miejsce Gdańsk, II miejsce Malbork, III miejsce Cewice, IV miejsce Dziemiany, V miejsce Tczew i VI Koczała. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Opiekun

Przemysław Kozłowski

 FOTOGALERIA