KONKURS TAŃCA NOWOCZESNEGO

W piątek 19 maja już po raz piąty odbył się konkurs tańca nowoczesnego dla uczniów Naszego Gimnazjum. Uczniowie przygotowali samodzielnie układy choreograficzne w kategoriach solo i małych formacji tanecznych. Jurorzy oceniali uczestników w skali tanecznej od 1 do 10 punktów, skład jury: Pan Adam Szejba -dyrektor gimnazjum, Pani Romana Datta -nauczycielka j. angielskiego, Pani Karolina Skwierawska-Bruska -nauczycielka tańca nowoczesnego, Justyna Kupiecka -absolwentka gimnazjum zwyciężczyni poprzednich edycji konkursu. Najwyższe noty otrzymali:

W KATEGORII SOLO: Edyta Ślewińska

W KATEGORII MAŁYCH FORMACJI TANECZNYCH:

I miejsce ex aequo:

Olga Pastwa i Klaudia Lemka,

Szymon Kryzel, Krzysztof Miętki, Max Rowe

II miejsce:

Katarzyna Mazurkiewicz, Zuzanna Zabrocka, Natalia Wałdoch

III miejsce:

Marcin Wysocki i Maksymilian Macholla

Wyróżnienie dla najlepszej tancerki otrzymała Katarzyna Mazurkiewicz.

Wyróżnienie dla najlepszego tancerza otrzymał Krzysztof Miętki.

Zwycięzcom gratulujemy zdolności tanecznych, pomysłowości w tworzeniu choreografii oraz odwagi.

Konkurs przygotowała Pani Karolina Skwierawska-Bruska wraz z pomocą grupy projektowej w składzie: Dominika Wójcik, Faustyna Warnke, Jagoda Rolbiecka, Kinga Wysocka, Wiktoria Toczek, Michalina Meller.

FOTOGALERIA