Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza (05. grudnia), odbył się w naszej szkole uroczysty apel, na którym najbardziej aktywnym wolontariuszom wręczone zostały dyplomy – podziękowania za „wyrobienie 100% normy w produkcji dobra w swoim środowisku lokalnym w roku 2016”. Otrzymali je uczniowie, którzy zaangażowali się w zbiórkę żywności, środków czystości i przyborów szkolnych pełniąc dyżury wolontariackie w naszych lokalnych sklepach w ramach projektu Szlachetna Paczka.

Oto lista wyróżnionych uczniów:

o Julia Kartuszyńska, kl.Ia,

o Oliwia Tryba, kl. Ia,

o Paulina Kupiecka, kl.Ib,

o Iwona Litke, kl.Ib,

o Miłosz Szefler, kl. Ib,

o Martyna Jenta, kl. IIa,

o Weronika Wałdoch, kl. IIa,

o Amelia Czaja, kl. IIb,

o Julia Cyrzan, kl. IIb,

o Agata Knitter, kl. IIb,

o Martyna Reszka, kl. IIb,

o Wiktoria Sprawka, kl. IIb,

o Edyta Ślewińska, kl. IIb,

o Jagoda Rolbiecka, kl. IIIa,

o Olga Pastwa, kl. IIIb

Gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy za pomnażanie dobra

FOTOGALERIA