POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM

W środę 18 listopada zawodniczki oraz zawodnicy ze szkół gimnazjalnych z powiatu kościerskiego gościli w Dziemianach na gimnazjadzie w tenisie stołowym.

Zawody otworzył dyrektor gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Pan Adam Szejba i koordynator sportu w naszym gimnazjum Pan Przemysław Kozłowski. Zawodnicy i zawodniczki walczyli o medale, uprawniające do występu na zawodach wojewódzkich. Walki były niezwykle zacięte, często szala zwycięstwa przechylała się z jedynej strony na drugą w ostatnich sekundach meczy. Wszyscy zawodnicy z naszego gimnazjum dostali się do finału. Dziewczęta w składzie: Marika Orzłowska, Martyna Trzebiatowska i Wiktoria Turzyńska ostatecznie zajęły II miejsce, a chłopcy w składzie: Hubert Maszka, Maciej Wolski i Tomasz Breza również zajęli II miejsce. Uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału i uczciwej rywalizacji.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. Łubiana

2. Dziemiany

3. Stare Polaszki

4. Wiele

5. Gimnazjum nr 1 w Kościerzynie

6. Nowa Karczma

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. Gimnazjum nr 1 w Kościerzynie

2. Dziemiany

3. Stare Polaszki

4. Wąglikowice

5. Nowa Karczma

 FOTOGALERIA