POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM

W środę 23 listopada zawodniczki oraz zawodnicy ze szkół gimnazjalnych z powiatu kościerskiego gościli w Dziemianach na gimnazjadzie w tenisie stołowym.

Zawody otworzył dyrektor gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Pan Adam Szejba i koordynator sportu w Gminie Dzemiany Pan Przemysław Kozłowski. Zawodnicy i zawodniczki walczyli o medale, uprawniające do występu na zawodach wojewódzkich. Walki były niezwykle zacięte, często szala zwycięstwa przechylała się z jedynej strony na drugą w ostatnich sekundach meczy. Z naszego gimnazjum w zawodach rywalizowały dziewczęta w składzie: Martyna Trzebiatowska , Wiktoria Turzyńska i Oliwia Tryba, które zajęły III miejsce, oraz chłopcy w składzie: Krzysztof Lalik, Kevin Zehm i Marcin Wysocki, którzy zajęli IV miejsce. Uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału i uczciwej rywalizacji.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. Gimnazjum Łubiana

2. Gimnazjum nr 1 w Kościerzynie

3. Gimnazjum Stare Polaszki

4. Gimnazjum Dziemiany

5. Gimnazjum Nowa Karczma

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. Gimnazjum Stare Polaszki

2. Gimnazjum nr. 2 w Kościerzynie

3. Gimnazjum Dziemiany

4. Gimnazjum Nowa Karczma

5. Gimnazjum Wąglikowice

FOTOGALERIA