Przybory szkolne dla Ukrainy

W piątek 13 listopada odbyła się dyskoteka dla uczniów gimnazjum zorganizowana przez Samorząd Szkolny, podczas której członkowie Szkolnego Koła Wolontariusza zorganizowali zbiórkę przyborów szkolnych dla potrzebujących uczniów na Ukrainie. Gimnazjaliści z aprobatą podjęli to wyzwanie i zebraliśmy mnóstwo akcesoriów szkolnych. Po zliczeniu mamy:

44- zeszyty, 13-bloków, 5-teczek, 3-gry planszowe, 10-piórników, 2-worki na obuwie, 2-chlebaki, 28-długopisów, 2-notesy, 3-opakowania farb plakatowych, 3-plasteliny, 3-brokaty, 3-kolorowe karteczki, 2-dinozaury (zabawki), 5-gumek, 2-kleje, 4-ostrzynki, 56-mazaków, 33-kredki +5 opakowań, 21-ołówków, 2-plecaki, 9-zestawów geometrycznych, 3-talie kart, 7-zakreślaczy, 2-naklejki na zeszyty, 6-branzoletek.

Za życzliwe wsparcie naszej akcji dziękujemy, zbiórka trwa do końca listopada w szkole.

FOTOGALERIA