Relacja z przekazania Szlachetnej Paczki rodzinie

Drogi Darczyńco,w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami! Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się ona dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w poniższej relacji.Ty obdarowałeś rodzinę, a teraz rodzina (oznaczona numerem POM-3423-421910) i wolontariusz, który się nią opiekował chcą obdarować Ciebie swoim podziękowaniem.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Mroźnym rankiem wraz z panem kierowcą i grupą wolontariuszy towarzyszących, wybraliśmy się do mieszkania pani Żanety. Od razu po przyjeździe zabraliśmy się za rozpakowywanie samochodu, który był wypełniony paczkami po sam dach. Kątem oka dostrzegłam pociechy pani Żanety spoglądające na nas przez okno. Wraz z pierwszymi prezentami udaliśmy się pod drzwi mieszkania. Powitała nas tam kobieta wraz z jednym z synów. Przywitaliśmy się ze wszystkimi i postawiliśmy paczki na podłodze. Noszenie kolejnych paczek oraz łóżka zajęło nam trochę czasu oraz siły, ponieważ pani Żaneta nie mieszka na parterze. Gdy opróżniliśmy samochód zostaliśmy poczęstowani ciepłą herbatą. Długo rozmawialiśmy i śmialiśmy się. Dzieci zajęte były rozpakowywaniem paczek. Pani Żaneta przyznała, że żywność bardzo odciąży budżet domowy w okresie przedświątecznym. Dzieci były zachwycone nowym łóżkiem, a pan Dariusz od razu zmierzył swoje nowe ubrania. Rodzina cieszyła się również z węgla, który nie będzie już tej zimy spędzał snu z ich powiek. Po wypiciu pysznej herbaty i miłej rozmowie nadszedł czas by się pożegnać, złożyliśmy sobie życzenia, po czym kobieta odprowadziła nas do drzwi.

Co chce przekazać wolontariusz?

Chcę Państwu serdecznie podziękować za okazaną pomoc. Za ogromne serce i empatię, którą darzycie innych ludzi. To piękne, że dają Państwo taki przykład dzieciom i innym osobom z okolicy. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym cudownym procesie i ja również wyniosę z tego ogromną lekcję. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcę życzyć dużo szczęścia i miłości bijącej od wszystkich wokoło oraz dostrzegania wielu pozytywów nawet w sytuacjach zwątpienia. Życzę Państwu, aby uśmiech nie znikał z Państwa twarzy, a w sercach zawsze panowało ciepło.