SZLACHETNA PACZKA

Wkrótce Adwent i piękny czas oczekiwania na Boże Narodzenie – święta rodzinne, zapamiętywane na długo między innymi również poprzez radość wzajemnego obdarowywania się wymarzonymi prezentami. Akcja „Szlachetna Paczka”, do której jako szkoła dołączyliśmy już po raz trzeci, jest – tu cytat ze strony internetowej www.szlachetnapaczka.pl :

„projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. W tym roku SZLACHETNA PACZKA jest organizowana szesnasty raz. Pierwsza edycja odbyła się w 2000 roku, kiedy grupa studentów duszpasterstwa akademickiego prowadzonego przez ks. Jacka Stryczka (dziś prezesa Stowarzyszenia WIOSNA) obdarowała 30 ubogich rodzin. Dzisiaj projekt SZLACHETNEJ PACZKI ma charakter ogólnopolski i łączy działania setek tysięcy osób.”

Naszą „Szlachetną Paczkę” dostarczymy do przypisanego nam magazynu już 10, lub 11 grudnia (sobota / niedziela). Zapoznajcie się więc ze szczegółami dotyczącymi sytuacji i potrzeb wybranej przez nas w tym roku rodziny i … do dzieła!

 

 

Pliki do pobrania

rodzina-pom-2580-542179-1-1
Tytuł: rodzina-pom-2580-542179-1-1
Rozmiar: 699 kB