SZLACHETNA PACZKA –APEL

Szkolne Koło Wolontariusza przy Gimnazjum w Dziemianach zachęca do dołączenia do Drużyny Szlachetnej Paczki. Wspólnie wybraliśmy rodzinę o kodzie POM-1485-508634 dla której zbieramy prezenty, mamy mało czasu, gdyż zbiórka trwa do 11 grudnia. Prosimy o dobrą wolę i w miarę możliwości dołączenie się do zbiórki. Dziękujemy darczyńcom którzy już nam pomogli i apelujemy aby pomóc uzupełnić brakujące produkty.

Do skompletowania Szlachetnej Paczki brakuje nam jeszcze:

-produkty dla niemowląt (deserki, obiadki, pieluchy jednorazowe rozmiar 4+lub 5, chusteczki nawilżone, szampon, płyn do kąpieli, proszek do prania)

-środki czystości (szampon, żele do kąpieli, szczoteczko do zębów, pasta do zębów, płyny czyszczące)

-odzież (kurtka damska rozmiar 36, kurtka lub kombinezon chłopięcy rozmiar 98cm, kurtka chłopięca 160cm, kurtka dziewczęca rozmiar 34, ciepła bluza dziewczęca rozmiar 36 oraz 134cm, bluza chłopięca rozmiar 160cm i 98cm.)

-obuwie( ciepłe kozaki damskie rozmiar 38, 39, 33, kozaki chłopięce rozmiar 24 i 40)

-materiały szkolne ( zeszyty, farbki, papier kolorowy, bloki, brokat, klej, nożyczki, plastelina, piórnik)

-wyposażenie mieszkania (kołdry, koc, ręczniki, pościel, poduszki)

-szczególne upominki (rodzina marzy o zmywarce do naczyń, lokówce, suszarce do włosów, piłce nożnej, lalce, zabawce edukacyjnej)

Szczególne podziękowania dla właścicieli i klientów sklepów z Dziemian w których trwa zbiórka. Trzymajmy tak dalej a dzięki nam wybrana rodzina będzie miała szczęśliwe Święta Bożego Narodzenia.

Pozdrawiamy SKW.

FOTOGALERIA