SZLACHETNA PACZKA – FINAŁ

W miniony weekend odbył się finał akcji Szlachetna Paczka, więc spakowaliśmy i odwieźliśmy nasze upominki do miejsca zbiórki, aby dalej zostały przekazane potrzebującej rodzinie. Dzięki pracy i zaangażowaniu uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariusza zebraliśmy aż 22 paczki, biurko oraz bon o wartości 450 złotych do sklepu AGD. Jak widać uczniowie, ich rodziny oraz nauczyciele naszego gimnazjum są bardzo hojni i lubią się dzielić z potrzebującymi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę akcję – zwłaszcza tym, którzy odpowiedzieli na nasz apel i w ostatnie dni przynieśli ogrom darów. Wiedziałam, że można na Was liczyć!!!

Szczególne podziękowania dla:

-pracowników oraz właścicieli sklepu „Adaś” (F.H.U. Janina Schutz) od których otrzymaliśmy dużo potrzebnych upominków oraz artykułów spożywczych,

-sklepu Pani Bogumiły Stolc za potrzebną odzież,

-sklepów: „Helena”, „U Misia”, „Market Kukliński” za pomoc w zbiórce,

-wszystkim ludziom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że ilość paczek przeznaczonych dla rodziny, stawała się z każdym dniem coraz większa.

Od rodziny dla której przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę otrzymaliśmy podziękowania:

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń. DZIĘKUJEMY!”

FOTOGALERIA