SZLACHETNA PACZKA –RELACJA Z WRĘCZENIA PACZKI

Otrzymaliśmy list z relacją wręczenia paczki potrzebującej rodzinie, proszę przeczytajcie ile radości sprawiliśmy naszą pracą.

„Drogi Darczyńco,

razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem POM-1485-508634), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Otwarcie paczki było niezwykłe. Pani Monika niemal cały czas płakała ze wzruszenia. Ciekły jej łzy, a ona nie mogła ich powstrzymać. Cała rodzina była zaskoczona ilością paczek. Dzieci zaczęły rozpakowywać prezenty. Oglądali zabawki, ubrania, przymierzali kurtki. Mały Pawełek wchodził na kartony jak na klocki. Dziewczynki nie mogły uwierzyć w ogromną ilość prezentów: lalek, zabawek, była też lokówka i suszarka, piłka i wszystko o czym marzyli. Pani Monika powiedziała, że jedzenia i środków chemicznych wystarczy jej na bardzo długi czas, że zapełni nimi wszystkie półki w domu. Talon do Media Ekspert był ogromnym zaskoczeniem. Pani Monika nie spodziewała się, że oprócz tak wielkiej ilości prezentów czeka ją kolejny. Radość w rodzinie była przeogromna.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Ta współpraca była wspaniała. Daliście rodzinie to co najpiękniejsze, wielką radość i wiarę w drugiego człowieka. Podziwiam zaangażowanie całej szkoły, uczniów, rodziców, nauczycieli, dyrekcji, a także wszystkich, którzy pomagali. Ta paczka ma za zadanie jednoczyć ludzi i uczyć ich empatii. Dziękuję Wam za cudowną współpracę i za wspaniały dar serca.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Chciała bym przede wszystkim podziękować, że otrzymałam tak wielką pomoc. Trudno mi znaleźć słowa, którymi bym mogła wyrazić swój podziw za to co zrobił darczyńca. Ta paczka dała mi ogromną moc i wiarę w drugiego człowieka. Dała mi nadzieję na lepsze jutro. Dzieci są bardzo szczęśliwe, dawno nie miały takich ubrań, zabawek czy słodyczy. Mogę jedynie podziękować modlitwą.

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich. „